Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Začátek nového roku 2023 pro E-shopy - Tlačítková novela.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
09.01.2023

Začátek nového roku 2023 pro E-shopy - Tlačítková novela.

Od 6.ledna 2023 vchází v platnost novela zákona o ochraně spotřebitele, také nazývána jako Tlačítková metoda. Nově musí zákazníci vědět jakým způsobem se staráme o ověřování recenzí, nastavujeme a zobrazujeme slevy, jak transparentně informujeme zákazníky - spotřebitele. Změny se týkají také Všeobecných obchodních podmínek a přikládání nezbytných dokumentů v rámci komunikace. Z tlačítka, které odešle objednávku e-shopu, musí být nově zřejmé, že odesláním objednávky vzniká spotřebiteli povinnost platby za objednávku.

Úprav je s novelou opravdu mnoho. Doufáme, že jsme vše nastavili a vyladili k Vaší spokojenosti a spolehlivosti nákupu na našem e-shopu Květinářství NHK. Pokud narazíte na nedostatky nebo chybu v rámci Vašeho nákupu kontaktujte nás, zjednáme nápravu. Musíme přiznat, že nám z toho šla malinko "hlava kolem" :-)

S pozdravem, Radim a Kristina Hlouškovi

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

Floristické potřeby NHK

 

V našem e-shopu Květinářství Nový Hradec Králové s názvem Floristické potřeby NHK - naleznete kompletní nabídku floristických potřeb a aranžérských materiálů pro Vaše profesionální i amatérské aranžování a floristické vazby. Poskytujeme rozmanitý výběr floristických potřeb, aranžérských materiálů a cennou inspiraci pro domácí narozeninové oslavy, floristickou výrobu, slavnostní dekorace svatebního stolu, vánoční výzdobu, oslavu Valentýna, Velikonoc nebo význanmného životního jubilea Vašich blízkých.

Jsme si vědomi skutečnosti, že každá floristická vazba a aranžmávzniká díky kvalitním květinám a kvalitnímu floristickému materiálu. Samozřejmě práce, zkušenost a vkus floristy hraje při aranžování také zásadní roli. A proto, aby konečný výsledek Vašich Floristickýcharanží mohl být perfektní, stejně jako slavnostní den, pro který jste se rozhodli květiny a aranžmá použít, nabízíme Vám v našem e-shopu široký sortiment floristických potřeb a aranžérských materiálů, se kterým můžete vše dotáhnout k dokonalému výsledku k radosti své i druhých. 

Doufáme, že si v našem e-shopu Floristické potřeby NHK vyberte, to, co jste hledali. Pokud si nebudete jistí, jak s některými floristickými potřebami a aranžérskými předměty, pomůckami nebo přípravky zacházet, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem floristických potřeb a materiálů poradíme.

 

Kde nás najdete

Kontakty

FLORISTICKÉ POTŘEBY NHK 
Květinářství Nový Hradec Králové

Přemyslova 225, 
500 08 Hradec Králové

telefon: 604 130 959
mail: info@kvetinarstvi-nhk.cz
www: kvetinarstvi-nhk.cz

webdesign, SEO: Shangrila Factory

Všechná práva vyhrazena Květinářství NHK, 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz