Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Květinové čelenky do vlasů pro svatební, majálesovou, festivalovou nebo plesovou příležitost.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
22.05.2023

Květinové čelenky do vlasů pro svatební, majálesovou, festivalovou nebo plesovou příležitost.

V eshopu Floristické potřeby-NHK jsou pro floristickou inspiraci některé Květinové čelenky nafoceny a je možné je zakoupit. Veškeré nabízené čelenky jsou originál, nevytváříme výrobní řadu. V eshopu Floristické potřeby-NHK necháváme čelenky, které už jsou vyprodány pro možný výběr, inspiraci a popř. pro možnou kombinaci barev a květů. Vůbec se nemusíte obávat samovýroby.  Jednoduchou konstrukcí čelenek jsou slepené vrstvy stuh, bavlněné, které jsou přiloženy na vlasy a pevnější, na které tavnou pistolí nalepíte Floristické květy a plody, podle vlastní chuti.  Sušené plody a umělé květiny jsou na výrobu "blbu-vzdorné" :-) Neobávejte se neůspěchu :-) Veškerý sortiment vám na našem e-shopu Floristické potřeby-NHK nabízíme. V případě výroby Květinové čelenky nebo Květinového šperku ze živých květů už doporučujeme jistou praxi, tam už jsou pravidla a postupy naprosto jiné.

Vyzkoušejte si samovýrobu Květinové čelenky, pokud se na poprvé nezadaří, nezoufejte. Nám samotným se mnohdy také dílo nepovede :-)

Váš e-shop Floristické potřeby NHK a Květinářství NHK.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

Floristické potřeby NHK

 

V našem e-shopu Květinářství Nový Hradec Králové s názvem Floristické potřeby NHK - naleznete kompletní nabídku floristických potřeb a aranžérských materiálů pro Vaše profesionální i amatérské aranžování a floristické vazby. Poskytujeme rozmanitý výběr floristických potřeb, aranžérských materiálů a cennou inspiraci pro domácí narozeninové oslavy, floristickou výrobu, slavnostní dekorace svatebního stolu, vánoční výzdobu, oslavu Valentýna, Velikonoc nebo význanmného životního jubilea Vašich blízkých.

Jsme si vědomi skutečnosti, že každá floristická vazba a aranžmávzniká díky kvalitním květinám a kvalitnímu floristickému materiálu. Samozřejmě práce, zkušenost a vkus floristy hraje při aranžování také zásadní roli. A proto, aby konečný výsledek Vašich Floristickýcharanží mohl být perfektní, stejně jako slavnostní den, pro který jste se rozhodli květiny a aranžmá použít, nabízíme Vám v našem e-shopu široký sortiment floristických potřeb a aranžérských materiálů, se kterým můžete vše dotáhnout k dokonalému výsledku k radosti své i druhých. 

Doufáme, že si v našem e-shopu Floristické potřeby NHK vyberte, to, co jste hledali. Pokud si nebudete jistí, jak s některými floristickými potřebami a aranžérskými předměty, pomůckami nebo přípravky zacházet, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem floristických potřeb a materiálů poradíme.

 

Kde nás najdete

Kontakty

FLORISTICKÉ POTŘEBY NHK 
Květinářství Nový Hradec Králové

Přemyslova 225, 
500 08 Hradec Králové

telefon: 604 130 959
mail: info@kvetinarstvi-nhk.cz
www: kvetinarstvi-nhk.cz

webdesign, SEO: Shangrila Factory

Všechná práva vyhrazena Květinářství NHK, 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz