Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
17.06.2022

Výzdoba interiéru s použitím umělých a textilních květin

Umělé a textilní květiny jsou skvělou volbou pro výzdobu interiéru. Umělé květiny už nejsou zdaleka vyráběny v takové kvalitě , kterou mnozí známe z počátku devadesátých let, kdy velmi kýčovitě a nevkusně zdobily kanceláře a veřejné prostory. Některé dnešní umělé a textilní květiny a zeleň dokážou zmást i některé z našich zákazníků na naší provozovně Květinářství NHK. Bezpochyby je senzační měnit výzdobu interéru, reprezantačních a veřejných prostor pravidelně z čerstvých řezaných a pokojových rostlin, ale jejich údržba a výměna je velmi finančné náročná. Na velmi exponovaných místech jakou může být prostor s nestálou teplotou, odstíněním, častým nebo větším pohybem lidí a mnoha dalšími negativními faktory jsou umělé a textilní květiny nejvhodnější volbou. Potom už zbývá správně a vkusně vybrat aranžmá - výzdobu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

Floristické potřeby NHK

 

V našem e-shopu Květinářství Nový Hradec Králové s názvem Floristické potřeby NHK - naleznete kompletní nabídku floristických potřeb a aranžérských materiálů pro Vaše domácí, profesionální i amatérské aranžování a květinové vazby. Věříme, že Vám poskytneme pestrý výběr floristických materiálů a cennou inspiraci pro domácí narozeninové oslavy, slavnostní dekorace svatebního stolu, vánoční výzdobu, oslavu Valentýna, Velikonoc nebo význanmného životního jubilea Vašich blízkých.

Jsme si vědomi skutečnosti, že každáfloristická vazba a aranžmávzniká díky kvalitním květinám a kvalitnímu floristickému materiálu. Samozřejmě práce, zkušenost a vkus floristy hraje při aranžování také zásadní roli. A proto, aby konečný výsledek Vašich aranží mohl být perfektní, stejně jako slavnostní den, pro který jste se rozhodli květiny a aranžmá použít, nabízíme Vám v našem e-shopu široký sortiment floristických potřeb a aranžérských materiálů, se kterým můžete vše dotáhnout k dokonalému výsledku k radosti své i druhých. 

Doufáme, že si v našem e-shopu floristických potřeb vyberte, to, co jste hledali. Pokud si nebudete jistí, jak s některými floristickými potřebami a aranžérskými předměty, pomůckami nebo přípravky zacházet, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem floristických potřeb a materiálů poradíme.

 

Kde nás najdete

Kontakty

FLORISTICKÉ POTŘEBY NHK 
Květinářství Nový Hradec Králové

Přemyslova 225, 
500 08 Hradec Králové

telefon: 604 130 959
mail: info@kvetinarstvi-nhk.cz
www: kvetinarstvi-nhk.cz

webdesign, SEO: Shangrila Factory

Všechná práva vyhrazena Květinářství NHK, 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz