Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
29.09.2021

Máme nový design e-shopu

Nový design e-shopu nabízí nejenom zpřehlednění Vašeho nákupu, ale posouvá nás také k možnému představení floristických a aranžerských materiálů v rámci našeho "blogu", kde se s vámi můžeme podělit o informace ohledně jejich použitelnosti. Určitě neobsáhneme představit veškerý sortiment, ale floristický sortiment co nabízíme v rámci e-shopu Floristické potřeby NHK a také o poznání větší sortiment v Květinářství Nový Hradec Královéa Floristické dílny NHK nám opravdu prakticky prošel "pod rukama". Proto si za jeho nabídkou stojíme a budeme ho dále rozšiřovat a třídit. Nevýhodou, ale i impozantní výhodou je, že spousty druhů Floristického zboží podléhá módním trendům a sezónním stylům, proto je možné z čeho vybírat a kombinovat popř. přicházet s něčím novým do roztrhání těla:-) Floristika je v tomto ohledu senzační jak pro profesionály tak pro domáci kutily.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

Floristické potřeby NHK

 

V našem e-shopu Květinářství Nový Hradec Králové s názvem Floristické potřeby NHK - naleznete kompletní nabídku floristických potřeb a aranžérských materiálů pro Vaše domácí, profesionální i amatérské aranžování a květinové vazby. Věříme, že Vám poskytneme pestrý výběr floristických materiálů a cennou inspiraci pro domácí narozeninové oslavy, slavnostní dekorace svatebního stolu, vánoční výzdobu, oslavu Valentýna, Velikonoc nebo význanmného životního jubilea Vašich blízkých.

Jsme si vědomi skutečnosti, že každáfloristická vazba a aranžmávzniká díky kvalitním květinám a kvalitnímu floristickému materiálu. Samozřejmě práce, zkušenost a vkus floristy hraje při aranžování také zásadní roli. A proto, aby konečný výsledek Vašich aranží mohl být perfektní, stejně jako slavnostní den, pro který jste se rozhodli květiny a aranžmá použít, nabízíme Vám v našem e-shopu široký sortiment floristických potřeb a aranžérských materiálů, se kterým můžete vše dotáhnout k dokonalému výsledku k radosti své i druhých. 

Doufáme, že si v našem e-shopu floristických potřeb vyberte, to, co jste hledali. Pokud si nebudete jistí, jak s některými floristickými potřebami a aranžérskými předměty, pomůckami nebo přípravky zacházet, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem floristických potřeb a materiálů poradíme.

 

Kde nás najdete

Kontakty

FLORISTICKÉ POTŘEBY NHK 
Květinářství Nový Hradec Králové

Přemyslova 225, 
500 08 Hradec Králové

telefon: 604 130 959
mail: info@kvetinarstvi-nhk.cz
www: kvetinarstvi-nhk.cz

webdesign, SEO: Shangrila Factory

Všechná práva vyhrazena Květinářství NHK, 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz