Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
29.09.2021

Máme nový design e-shopu

Nový design e-shopu nabízí nejenom zpřehlednění Vašeho nákupu, ale posouvá nás také k možnému představení floristických a aranžerských materiálů v rámci našeho "blogu", kde se s vámi můžeme podělit o informace ohledně jejich použitelnosti. Určitě neobsáhneme představit veškerý sortiment, ale floristický sortiment co nabízíme v rámci e-shopu Floristické potřeby NHK a také o poznání větší sortiment v Květinářství Nový Hradec Královéa Floristické dílny NHK nám opravdu prakticky prošel "pod rukama". Proto si za jeho nabídkou stojíme a budeme ho dále rozšiřovat a třídit. Nevýhodou, ale i impozantní výhodou je, že spousty druhů Floristického zboží podléhá módním trendům a sezónním stylům, proto je možné z čeho vybírat a kombinovat popř. přicházet s něčím novým do roztrhání těla:-) Floristika je v tomto ohledu senzační jak pro profesionály tak pro domáci kutily.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

Floristické potřeby NHK

 

V našem e-shopu Květinářství Nový Hradec Králové s názvem Floristické potřeby NHK - naleznete kompletní nabídku floristických potřeb a aranžérských materiálů pro Vaše profesionální i amatérské aranžování a floristické vazby. Poskytujeme rozmanitý výběr floristických potřeb, aranžérských materiálů a cennou inspiraci pro domácí narozeninové oslavy, floristickou výrobu, slavnostní dekorace svatebního stolu, vánoční výzdobu, oslavu Valentýna, Velikonoc nebo význanmného životního jubilea Vašich blízkých.

Jsme si vědomi skutečnosti, že každá floristická vazba a aranžmávzniká díky kvalitním květinám a kvalitnímu floristickému materiálu. Samozřejmě práce, zkušenost a vkus floristy hraje při aranžování také zásadní roli. A proto, aby konečný výsledek Vašich Floristickýcharanží mohl být perfektní, stejně jako slavnostní den, pro který jste se rozhodli květiny a aranžmá použít, nabízíme Vám v našem e-shopu široký sortiment floristických potřeb a aranžérských materiálů, se kterým můžete vše dotáhnout k dokonalému výsledku k radosti své i druhých. 

Doufáme, že si v našem e-shopu Floristické potřeby NHK vyberte, to, co jste hledali. Pokud si nebudete jistí, jak s některými floristickými potřebami a aranžérskými předměty, pomůckami nebo přípravky zacházet, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem floristických potřeb a materiálů poradíme.

 

Kde nás najdete

Kontakty

FLORISTICKÉ POTŘEBY NHK 
Květinářství Nový Hradec Králové

Přemyslova 225, 
500 08 Hradec Králové

telefon: 604 130 959
mail: info@kvetinarstvi-nhk.cz
www: kvetinarstvi-nhk.cz

webdesign, SEO: Shangrila Factory

Všechná práva vyhrazena Květinářství NHK, 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz